Vítejte na prestižní adrese
Vítejte na prestižní adrese. Moderní kanceláře v historickém centru Prahy disponující 19 500 m² plochy vám zajistí maximální možnost prezentace. PALLADIUM je synonymem pohodlí, tak proč tu ještě nejste?
Certifikát BREEAM In-use
Budova PALLADIA (její officová část) je držitelem celosvětově nejrozšířenějšího certifikátu BREEAM, který hodnotí komplexně kvalitu budovy v 10 kategoriích: energie, zdraví a vnitřní prostředí, inovace, využití půdy, materiály, management, znečištění, doprava, odpad a voda. BREEAM má pětiúrovňovou hodnotící stupnici a PALLADUM v ní dosáhlo stupně Very Good v rámci Asset Performance.
Služby
Nabízíme vám komfort nejvyšší kvality. K dispozici vám bude recepční služba, profesionální správa komplexu přímo v budově či 24 hodinová ostraha. Díky přímému vstupu do nákupního centra PALLADIUM budete mít po ruce řadu restaurací, obchodů i služby jako banky, kadeřnictví, čistírnu oděvů či fitness. Zaparkovat můžete v největších podzemních garáží na Praze 1 s 24 hodinovým přístupem a 900 místy. PALLADIA nabízí nájemcům společnou terasu, parkování pro kola a sprchy.
Vybavení
Díky prosklené fasádě si užijete dostatek světla a s výhledem na Staré Město a Letenský park budete mít na terase Prahu jako na dlani. Dbáme na bezpečnost, proto jsou v kancelářích umístěny detektory kouře a sprinklery a také moderní systém kontroly přístupu do budovy. Zdvojené podlahy zajišťují snadnou instalaci rozvodů a díky čtyřtrubkovému systému klimatizace, otevíratelným oknům nebo individuálně nastavitelné teplotě si oddychnete v parných dnech. Dále jsme zajistili fan-coily vestavěné do podhledů, automatické venkovní rolety, moderní telekomunikační systémy včetně optické kabeláže, zdroje nepřetržitého napájení (UPS) a vysoce kvalitní koberce ve čtvercích.
Parkování
Váš vůz můžete s klidem ponechat v největších podzemních garáží na Praze 1. V našich celodenně hlídaných garážích s 24 hodinovým přístupem najdete 900 parkovacích míst ve třech patrech a i dobíjecí stanice pro váš elektrický automobil.
Nákupní centrum
200 obchodů a služeb, fitness, banka, čistírna oděvů, kadeřnictví nebo řada rozmanitých restauracích i kaváren. To je nákupní centrum PALLADIUM, které najdete v bezprostřední blízkosti kanceláří.
TASTY GARDEN
U nás v PALLADIU v patře TASTY GARDEN (patro +2) si vyberete jak vy, tak vaši kolegové či obchodní partneři. Patro plné restaurací (s kuchyněmi z celého světa), provozoven rychlého občerstvení a kaváren čeká na vaši návštěvu.

Soubory ke stažení

Děkujeme, brzo se ozveme.
Mám zájem o prohlídku
Zanechte nám na sebe kontakt, spojíme se s Vámi.